Prosinec 2012

Nedůvěřivá Anette - Úvod a postavy

11. prosince 2012 v 18:08 | Nici |  Nedůvěřivá Anette
Šestnáctiletá tmavobrunetka Anette Carlenová má trable s tím, důvěřovat klukům protože v minulosti zažila špatnou zkušenost. Když se však pak její rodina přestěhuje do jiného města a Anette tím pádem nastoupí do nové školy, pozornost kluků přímo přitahuje a dva z nich se do ní dokonce zamilují. Oba dva kluci jsou úplně rozdílní a přítom jí jsou tak sympatičtí, že jí zaujmou oba dva a vybrat si jednoho z nich bude pro ní skoro oříšek. Nejtěžší na tom všem bude to, že na ní kromě toho začne najíždět jeden populární kluk ze školy a to takovým způsobem, že nebude vědět co dělat a co horší, když ten kluk jménem Cody je kluk s vytrvalostí, trpělivostí a heslem: "Nikdy se Nevzdávej," stůj co stůj jí bude chtít dostat, ať se děje co se děje, a dokud něco co chce nezíská, nepustí to...

Postavy:

Foto měsíce - Prosinec Vítězná fotka

7. prosince 2012 v 18:26 | Nici |  Foto Měsíce
Takže vyhrála fotka číslo 2. :)
Dávám do menu...

Foto měsíce - Prosinec

6. prosince 2012 v 18:06 | Nici |  Foto Měsíce
Rozhodla jsem, že udělám foto měsíce, která bude na určený měsíc v menu, a kterou vyberete vy, a tady je první výběr! :)

1.
2.
3.

Tak kterou? 1,2 nebo 3 ? :) Hlasujte v anketě...

Něco o mně...

2. prosince 2012 v 15:25 | Nici |  O mně
Takže já se jmenuju Nikol a jsem takový trochu blázen! :D Ale zároveň snílek s nesmírnou láskou ke zvířatům, a přírodě. Jsem energická, klidná, jsem něco mezi cholerikem a flegmatikem, jsem velmi kamarádská a společenská, ráda poznávám nové lidi. Miluju vycházky do přírody, miluju moře a plavání, ráda kreslím, čtu, píšu příběhy jak jinak a můžu o sobě říct, že jsem seběvědomá a velmi romantická holka. :) Miluju vtipy, a nejlépe je mi s vtipnýma lidma, co se týče mně, neříkám, že bych byla nějak extra vtipná, ale mám smysl pro humora někdy se mi nějaký ten vtip povede. Miluju bavit lidi a ráda se předvádím, moc ráda si zpívám a tančím. :)

Jméno: Nikol ...(příjmení nechci uvádět ;) )
Věk: 17
Bydliště: Ostrava
Narozeniny: 23.1.
Oblíbený film: Stmívání, Avatar, Jak vycvičit draka, Na vlásku...
Oblíbená sladkost: čokolááda! :P ♥
Oblíbená barva: modrá, růžová
Oblíbené zvíře: pes, kočka, kůň
Oblíbené jídlo: pizza, špagety, kuře
Oblíbené pití: Coca-Cola
Oblíbená hudba: Pop, pop-rock, rock, elektronika, house
Oblíbená písníčka: DJ Antoine - Ma Cherrie
Koníčky: Kreslení, psaní, grafika na pc, plavání, jízda na kole, pc, čtení.
Jsem: Něco mezi cholerikem a flegmatikem, hodná holka! , jsem slušná :D Nepiju, nekouřím, nehulím, neberu drogy a nemluvím sprostě, jen když mě něco hodně naštve nebo vytočí, to pak dokážu z úst vypustit cokoliv, ale jinak normálně sprostě nemluvím. ;)
Oblíbená motta: Nikdy Neříkej Nikdy, Mysli pozitivně a budeš šťastně žít, Znáš moje jméno, ne můj příběh.

Fotka:
A nakonec moje maličkost s oblíbeným plyšáekm Foxym. :D