02. Pics

26. prosince 2014 v 15:49 | Nici |  Pics
Další obrázky, které mě zaujaly!:)

Počet: 7

1. Tenhle obrázek mě dostal svým dějem! Když se na něj podíváte, přeběhne vám mráz po zádech. Je takový až dramatický, jakoby se ta holčička loučila s tygrem přes sklo plné vody, protože ho tam někdo hodil, a on se utopil, a dávájí si poslední sbohem, tak to vidím já. Silná fotka! :'(


2. Emotivující kresba z devianart.com, malá mořská víla. Úplně úžasně nakreslené spojení rybí ploutve s nohama, nevím jak to popsat, prostě AMAZING kresba!

3. Podmořská restaurace! No kdo by se tam nešel najíst?! Já teda určitě! Musí to být zážitek jíst v okolí mořských živočichů a ryb, kteří proplouvají kolem tebe...Úžasné! Jen škoda, že nevím kde to je.

4. Ty šaty jsou protě boží! Líbí se mi úplně všechny!! Nádhera! A co vám? <3

5. Miluju koně! A ten je prostě kouzelnej! :-*

6. Udělat takový dort musí dát práci a ještě k tomu všemu i tak origininální, každopádně bych ho hned ochutnala, jen se na něj podívám! :)

7. AmyRose a Sonica jsem jako malá sledovala hrozně ráda. A vždycky mě bylo líto, že Sonic lásku AmyRose neopětuje. Na devianartu.com jsem našla tenhle překrásný obrázek, kresbu AmyRose...Nemůžu se na to vynadívat, má tady nádherné vlasy. Co myslíte? :)

Co se vám z mých dalších obrázků líbí nejvíc vám? :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl jsi tu....

Tak Click! 100% (12)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama